This website uses cookies to give you the best experience. By using this website you consent to the use of the cookies.
CONCEPTRONIC CUSTODIO02BN - CAVO SICUREZZA BLOCCO NOTEBOOK - 4.5MM - 1.8M - 2 CHIAVI
CONCEPTRONIC CUSTODIO02BN - CAVO SICUREZZA BLOCCO NOTEBOOK - 4.5MM - 1.8M - 2 CHIAVI
Users feedback
| Price: | €13,01 |
|---|---|
| Item code: | CONCUSTODIO02BN |
| Brand: | 4015867235737 |
| Availability: | Available Consegna in 24/48 ore! |
| Quantity: |
Description
CONCEPTRONIC CUSTODIO02BN è un notebook progettato per produttività e mobilità, con configurazione adatta a lavoro, studio e uso quotidiano. Tra le caratteristiche principali: CAVO SICUREZZA BLOCCO NOTEBOOK, 4.5MM, 1.8M e 2 CHIAVI.
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Best uses | Laptop |
| Lock type | Key |
| Cable lock slot type | Nano |
| Number of keys provided | 2 |
| Country of origin | China |
| Sustainability | |
| Sustainability compliance | |
| Weight & dimensions | |
| Cable length | 1.8 m |
| Cable diameter | 4.5 mm |
| Width | 38 mm |
| Depth | 20 mm |
| Height | 1800 mm |
| Weight | 140 g |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Manual | |
| Package width | 130 mm |
| Package depth | 28 mm |
| Package height | 150 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 180 g |
| Technical details | |
|---|---|
| Compliance certificates | RoHS |
| Logistics data | |
| Master (outer) case width | 285 mm |
| Master (outer) case length | 330 mm |
| Master (outer) case height | 420 mm |
| Master (outer) case gross weight | 9.7 kg |
| Products per master (outer) case | 50 pc(s) |
