This website uses cookies to give you the best experience. By using this website you consent to the use of the cookies.
VULTECH CP-02 - CARRELLO PORTA PC IN ABS CON 4 RUOTE
Users feedback
| Price: | €8,26 |
|---|---|
| Item code: | VULCP02 |
| Brand: | 8057284622833 |
| Availability: | Available Consegna in 24/48 ore! |
| Quantity: |
Description
VULTECH CP-02 è una soluzione affidabile pensata per un utilizzo pratico, con caratteristiche utili per l’uso quotidiano. Tra le caratteristiche principali: CARRELLO PORTA PC IN ABS CON 4 RUOTE.
| Features | |
|---|---|
| Type | Cart CPU holder |
| Recommended chassis type | Universal |
| Maximum weight capacity | 20 kg |
| Product colour | Black |
| Material | ABS synthetics |
| Adjustable width | |
| Number of wheels | 4 wheel(s) |
| Locking wheels | |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 215 mm |
| Width adjustment range | 150 - 280 mm |
| Depth | 305 mm |
| Height | 130 mm |
| Technical details | |
| Compliance certificates | CE |
