This website uses cookies to give you the best experience. By using this website you consent to the use of the cookies.
CONCEPTRONIC THANA07B - SUPPORTO NOTEBOOK 4 LIVELLI REGOLAZIONE - VENTOLE INTEGRATE
CONCEPTRONIC THANA07B - SUPPORTO NOTEBOOK 4 LIVELLI REGOLAZIONE - VENTOLE INTEGRATE
Users feedback
| Price: | €15,38 |
|---|---|
| Item code: | CONTHANA07B |
| Brand: | 4015867224922 |
| Availability: | Available Consegna in 24/48 ore! |
| Quantity: |
Description
CONCEPTRONIC THANA07B è un notebook progettato per produttività e mobilità, con configurazione adatta a lavoro, studio e uso quotidiano. Tra le caratteristiche principali: SUPPORTO NOTEBOOK 4 LIVELLI REGOLAZIONE e VENTOLE INTEGRATE.
| Performance | |
|---|---|
| Maximum screen size | 43.2 cm (17") |
| Number of built-in cooling fans | 2 pc(s) |
| Fan diameter | 12.5 cm |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Illumination | |
| Illumination colour | Blue |
| Country of origin | China |
| Power | |
| Power source type | USB |
| Weight & dimensions | |
| Width | 280 mm |
| Depth | 28 mm |
| Height | 390 mm |
| Weight | 920 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 290 mm |
| Package depth | 40 mm |
| Package height | 400 mm |
| Package weight | 1.12 kg |
| Package type | Box |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
