This website uses cookies to give you the best experience. By using this website you consent to the use of the cookies.
BROTHER TN-328 BLACK - TONER ORIGINALE
Users feedback
| Price: | €91,83 |
|---|---|
| Item code: | BROTN328BK |
| Brand: | 4977766679428 |
| Availability: | Available Consegna in 24/48 ore! |
| Quantity: |
Description
BROTHER TN328 è un consumabile compatibile studiato per stampe nitide e resa affidabile nella gestione quotidiana dei documenti. Tra le caratteristiche principali: TONER ORIGINALE. Ideale per una gestione pratica dei documenti con prestazioni adatte all’uso quotidiano.
| Features | |
|---|---|
| Type | Original |
| Printing colours | Black |
| Compatibility | HL-4570CDW, HL-4570CDWT |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Black toner page yield | 6000 pages |
| Country of origin | China |
| Weight & dimensions | |
| Width | 67 mm |
| Depth | 125 mm |
| Height | 340 mm |
| Weight | 574 g |
| Packaging data | |
| Package weight | 998 g |
| Other features | |
| Colour | |
| Print technology | Laser printing |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Master (outer) cases per pallet layer | 6 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet | 36 pc(s) |
| Layers per pallet | 6 pc(s) |
| Products per pallet | 144 pc(s) |
| Pallet gross height | 17.4 cm |
| Pallet gross weight | 160.9 kg |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
