This website uses cookies to give you the best experience. By using this website you consent to the use of the cookies.
EQUIP 133442 - CAVO VIDEO MINI DISPLAYPORT (M) / DISPLAYPORT (M) - 2M
EQUIP 133442 - CAVO VIDEO MINI DISPLAYPORT (M) / DISPLAYPORT (M) - 2M
Users feedback
| Price: | €8,54 |
|---|---|
| Item code: | EQU133442 |
| Brand: | 4015867229552 |
| Availability: | Available Consegna in 24/48 ore! |
| Quantity: |
Description
EQUIPE 133442 è un cavo pensato per collegamenti stabili e ordinati, adatto a uso quotidiano domestico o professionale. Tra le caratteristiche principali: CAVO VIDEO MINI DISPLAYPORT (M) / DISPLAYPORT (M) e 2M. Perfetto per realizzare una postazione ordinata e connessioni affidabili.
| Features | |
|---|---|
| Cable length | 2 m |
| Connector 1 | DisplayPort |
| Connector 2 | Mini DisplayPort |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Connector contacts plating | Nickel |
| Maximum resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1200 (WUXGA), 2560 x 1440 |
| Maximum refresh rate | 240 Hz |
| Jacket material | Polyvinyl chloride (PVC) |
| AWG wire size | 32 |
| Data transfer rate | 21.6 Gbit/s |
| Certificates | |
| Compliance certificates | CE, RoHS, UKCA |
| Sustainability | |
| Sustainability compliance | |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 175 mm |
| Package depth | 20 mm |
| Package height | 275 mm |
| Package weight | 80 g |
| Package type | Polybag |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Country of origin | China |
| Master (outer) case width | 300 mm |
| Master (outer) case length | 280 mm |
| Master (outer) case height | 490 mm |
| Master (outer) case gross weight | 12.4 kg |
| Products per master (outer) case | 100 pc(s) |
