This website uses cookies to give you the best experience. By using this website you consent to the use of the cookies.
EQUIP 119390 - CAVO VIDEO DISPLAY PORT (M) / HDMI (M) - 2M
Users feedback
| Price: | €12,36 |
|---|---|
| Item code: | EQU119390 |
| Brand: | 4015867222386 |
| Availability: | Available Consegna in 24/48 ore! |
| Quantity: |
Description
EQUIPE 119390 è un cavo pensato per collegamenti stabili e ordinati, adatto a uso quotidiano domestico o professionale. Tra le caratteristiche principali: CAVO VIDEO DISPLAY PORT (M) / HDMI (M) e 2M. Perfetto per realizzare una postazione ordinata e connessioni affidabili.
| Features | |
|---|---|
| Cable length | 2 m |
| Connector 1 | DisplayPort |
| Connector 2 | HDMI |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Connector contacts plating | Gold |
| Data transfer rate | 10.2 Gbit/s |
| Product colour | Black |
| AWG wire size | 30 |
| Plug and Play | |
| Country of origin | China |
| Certificates | |
| Certification | CE |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Packaging content | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Package width | 175 mm |
| Package depth | 275 mm |
| Package height | 15 mm |
| Package weight | 90 g |
| Package type | Bag |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 80 g |
| Width | 6 mm |
| Depth | 6 mm |
| Height | 2000 mm |
