This website uses cookies to give you the best experience. By using this website you consent to the use of the cookies.
EQUIP 119383 - CAVO VIDEO HDMI 2.1 M/M, 8K 60HZ, EARC, VRR, QMS, QFT, ALLM, DSC - 5M
EQUIP 119383 - CAVO VIDEO HDMI 2.1 M/M, 8K 60HZ, EARC, VRR, QMS, QFT, ALLM, DSC - 5M
Users feedback
| Price: | €17,75 |
|---|---|
| Item code: | EQU119383 |
| Brand: | 4015867223307 |
| Availability: | Available Consegna in 24/48 ore! |
| Quantity: |
Description
EQUIPE 119383 è un cavo pensato per collegamenti stabili e ordinati, adatto a uso quotidiano domestico o professionale. Tra le caratteristiche principali: CAVO VIDEO HDMI 2.1 M/M, 8K 60HZ, EARC, VRR, QMS, QFT, ALLM, DSC e 5M. Perfetto per realizzare una postazione ordinata e connessioni affidabili.
| Features | |
|---|---|
| Cable length | 5 m |
| Connector 1 | HDMI Type A (Standard) |
| Connector 2 | HDMI Type A (Standard) |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Product colour | Black, Silver |
| HDMI version | 2.1 |
| Supported graphics resolutions | 2560 x 1440, 5120 x 2880, 7680 x 4320 |
| Supported video modes | 1440p, 2880p, 4320p |
| Audio Return Channel (ARC) | |
| HDMI Ethernet channel | |
| Data transfer rate | 48 Gbit/s |
| AWG wire size | 28 |
| Connector contacts plating | Gold |
| Plug and Play | |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 350 g |
| Packaging data | |
| Package width | 210 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 280 mm |
| Package weight | 420 g |
| Package type | Polybag |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
