This website uses cookies to give you the best experience. By using this website you consent to the use of the cookies.
EQUIP 119371 - CAVO VIDEO HDMI 2.0 M/M, 30AWG, 4K 50/60HZ, GOLD PLATED CONNECTORS - 5M
EQUIP 119371 - CAVO VIDEO HDMI 2.0 M/M, 30AWG, 4K 50/60HZ, GOLD PLATED CONNECTORS - 5M
Users feedback
| Price: | €7,17 |
|---|---|
| Item code: | EQU119371 |
| Brand: | 4015867199404 |
| Availability: | Available Consegna in 24/48 ore! |
| Quantity: |
Description
EQUIPE 119371 è un cavo pensato per collegamenti stabili e ordinati, adatto a uso quotidiano domestico o professionale. Tra le caratteristiche principali: CAVO VIDEO HDMI 2.0 M/M, 30AWG, 4K 50/60HZ, GOLD PLATED CONNECTORS e 5M. Perfetto per realizzare una postazione ordinata e connessioni affidabili.
| Features | |
|---|---|
| Cable length | 5 m |
| Connector 1 | HDMI Type A (Standard) |
| Connector 2 | HDMI Type A (Standard) |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Product colour | Black |
| HDMI version | 2.0 |
| 3D | |
| Supported video modes | 2160p |
| Audio Return Channel (ARC) | |
| HDMI Ethernet channel | |
| Data transfer rate | 18 Gbit/s |
| AWG wire size | 10 |
| Connector contacts plating | Gold |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 148 g |
| Packaging data | |
| Package width | 175 mm |
| Package depth | 50 mm |
| Package height | 275 mm |
| Package weight | 151 g |
| Other features | |
| Depth | 8 mm |
| Width | 18 mm |
| Height | 5000 mm |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
