This website uses cookies to give you the best experience. By using this website you consent to the use of the cookies.
EQUIP 119353 - CAVO VIDEO HDMI 1.4 M/M, 4K, 3D, DOLBY HD, DTS-HD - 3M
EQUIP 119353 - CAVO VIDEO HDMI 1.4 M/M, 4K, 3D, DOLBY HD, DTS-HD - 3M
Users feedback
| Price: | €4,35 |
|---|---|
| Item code: | EQU119353 |
| Brand: | 4015867186442 |
| Availability: | Available Consegna in 24/48 ore! |
| Quantity: |
Description
EQUIPE 119353 è un cavo pensato per collegamenti stabili e ordinati, adatto a uso quotidiano domestico o professionale. Tra le caratteristiche principali: CAVO VIDEO HDMI 1.4 M/M, 4K, 3D, DOLBY HD, DTS-HD e 3M. Perfetto per realizzare una postazione ordinata e connessioni affidabili.
| Features | |
|---|---|
| Cable length | 3 m |
| Connector 1 | HDMI Type A (Standard) |
| Connector 2 | HDMI Type A (Standard) |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Product colour | Black |
| HDMI version | 1.4 |
| 3D | |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Supported video modes | 1080p |
| Dolby technologies | DTS-HD Master Audio, Dolby TrueHD |
| Audio Return Channel (ARC) | |
| HDMI Ethernet channel | |
| Maximum resolution | 1920 x 1080 pixels |
| AWG wire size | 30 |
| Cable material | Copper-clad steel (CCS) |
| Certificates | |
| Certification | CE |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 87 g |
| Packaging data | |
| Package width | 175 mm |
| Package depth | 35 mm |
| Package height | 275 mm |
| Package weight | 90 g |
| Package type | Bag |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Other features | |
| Depth | 8 mm |
| Width | 18 mm |
| Height | 3000 mm |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
