This website uses cookies to give you the best experience. By using this website you consent to the use of the cookies.
EQUIP 119352 - CAVO VIDEO HDMI 1.4 M/M, 4K, 3D, DOLBY HD, DTS-HD - 1.8M
EQUIP 119352 - CAVO VIDEO HDMI 1.4 M/M, 4K, 3D, DOLBY HD, DTS-HD - 1.8M
Users feedback
| Price: | €3,70 |
|---|---|
| Item code: | EQU119352 |
| Brand: | 4015867186435 |
| Availability: | Available Consegna in 24/48 ore! |
| Quantity: |
Description
EQUIPE 119352 è un cavo pensato per collegamenti stabili e ordinati, adatto a uso quotidiano domestico o professionale. Tra le caratteristiche principali: CAVO VIDEO HDMI 1.4 M/M, 4K, 3D, DOLBY HD, DTS-HD e 1.8M. Perfetto per realizzare una postazione ordinata e connessioni affidabili.
| Features | |
|---|---|
| Cable length | 1.8 m |
| Connector 1 | HDMI Type A (Standard) |
| Connector 2 | HDMI Type A (Standard) |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Product colour | Black |
| 3D | |
| Dolby technologies | DTS-HD Master Audio, Dolby TrueHD |
| AWG wire size | 30 |
| Connector gender | Male/Male |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 330 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 175 mm |
| Package depth | 26 mm |
| Package height | 275 mm |
| Package weight | 333 g |
| Package type | Bag |
| Other features | |
| Depth | 8 mm |
| Width | 18 mm |
| Height | 1800 mm |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
