This website uses cookies to give you the best experience. By using this website you consent to the use of the cookies.
EQUIP 119351 - CAVO VIDEO HDMI 2.0 M/M, 30AWG, 4K 50/60HZ, GOLD PLATED CONNECTORS - 3M
EQUIP 119351 - CAVO VIDEO HDMI 2.0 M/M, 30AWG, 4K 50/60HZ, GOLD PLATED CONNECTORS - 3M
Users feedback
| Price: | €4,96 |
|---|---|
| Item code: | EQU119351 |
| Brand: | 4015867198483 |
| Availability: | Available Consegna in 24/48 ore! |
| Quantity: |
Description
EQUIP 119351 - CAVO VIDEO HDMI 2.0 M/M, 30AWG, 4K 50/60HZ, GOLD PLATED CONNECTORS - 3M
| Features | |
|---|---|
| Cable length | 3 m |
| Connector 1 | HDMI Type A (Standard) |
| Connector 2 | HDMI Type A (Standard) |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Product colour | Black |
| Supported video modes | 720p, 1080p, 2160p |
| Bandwidth | 18000 MB/s |
| Maximum resolution | 3840 x 2160 pixels |
| AWG wire size | 30 |
| Connector contacts plating | Gold |
| Cable jacket material | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Plug and Play | |
| Certificates | |
| Compliance certificates | RoHS |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 87 g |
| Packaging data | |
| Package width | 175 mm |
| Package depth | 30 mm |
| Package height | 275 mm |
| Package weight | 90 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Other features | |
| Depth | 8 mm |
| Width | 18 mm |
| Height | 3000 mm |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
