This website uses cookies to give you the best experience. By using this website you consent to the use of the cookies.
EQUIP 119332 - CAVO VIDEO DISPLAY PORT 1.2 M/M, 4K 60HZ, GOLD PLATED CONNECTORS - 2M
EQUIP 119332 - CAVO VIDEO DISPLAY PORT 1.2 M/M, 4K 60HZ, GOLD PLATED CONNECTORS - 2M
Users feedback
| Price: | €7,68 |
|---|---|
| Item code: | EQUIP |
| Brand: | 4015867153109 |
| Availability: | Available Consegna in 24/48 ore! |
| Quantity: |
Description
EQUIPE 119332 è un cavo pensato per collegamenti stabili e ordinati, adatto a uso quotidiano domestico o professionale. Tra le caratteristiche principali: CAVO VIDEO DISPLAY PORT 1.2 M/M, 4K 60HZ, GOLD PLATED CONNECTORS e 2M. Perfetto per realizzare una postazione ordinata e connessioni affidabili.
| Features | |
|---|---|
| Cable length | 2 m |
| Connector 1 | DisplayPort |
| Connector 2 | DisplayPort |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Connector contacts plating | Nickel |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Maximum resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Supported graphics resolutions | 2560 x 1440, 3840 x 2160 |
| Maximum refresh rate | 240 Hz |
| HDCP | |
| Latching connectors | |
| Product colour | Black |
| Jacket material | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Bandwidth | 21600 MB/s |
| Plug and Play | |
| Connector gender | Male/Male |
| Cable type | Round cable |
| Certificates | |
| Compliance certificates | CE, RoHS |
| Sustainability | |
| Sustainability compliance | |
| Weight & dimensions | |
| Cable diameter | 6.5 mm |
| Weight | 120 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 175 mm |
| Package depth | 26 mm |
| Package height | 275 mm |
| Package weight | 124 g |
| Package type | Polybag |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Other features | |
| Depth | 12 mm |
| Width | 20 mm |
| Height | 2000 mm |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Country of origin | China |
| Master (outer) case width | 330 mm |
| Master (outer) case length | 280 mm |
| Master (outer) case height | 390 mm |
| Products per master (outer) case | 90 pc(s) |
