This website uses cookies to give you the best experience. By using this website you consent to the use of the cookies.
EQUIP 119322 - CAVO VIDEO HDMI (M) / DVI-D (M) - 2M
Users feedback
| Price: | €6,37 |
|---|---|
| Item code: | EQU119322 |
| Brand: | 4015867150504 |
| Availability: | Available Consegna in 24/48 ore! |
| Quantity: |
Description
EQUIPE 119322 è un cavo pensato per collegamenti stabili e ordinati, adatto a uso quotidiano domestico o professionale. Tra le caratteristiche principali: CAVO VIDEO HDMI (M) / DVI-D (M) e 2M. Perfetto per realizzare una postazione ordinata e connessioni affidabili.
| Features | |
|---|---|
| Cable length | 2 m |
| Connector 1 | HDMI |
| Connector 2 | DVI-D |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector contacts plating | Gold |
| Product colour | Black |
| Magnetically shielded | |
| AWG wire size | 30 |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Packaging data | |
| Package width | 150 mm |
| Package depth | 40 mm |
| Package height | 210 mm |
| Package weight | 165 g |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 162 g |
| Width | 9.9 mm |
| Depth | 55 mm |
| Height | 2000 mm |
