This website uses cookies to give you the best experience. By using this website you consent to the use of the cookies.
EQUIP 119253 - CAVO VIDEO DISPLAY PORT 1.4 M/M, 8K 60HZ, GOLD PLATED CONNECTORS - 3M
EQUIP 119253 - CAVO VIDEO DISPLAY PORT 1.4 M/M, 8K 60HZ, GOLD PLATED CONNECTORS - 3M
Users feedback
| Price: | €10,66 |
|---|---|
| Item code: | EQU119253 |
| Brand: | 4015867223864 |
| Availability: | Available Consegna in 24/48 ore! |
| Quantity: |
Description
EQUIPE 119253 è un cavo pensato per collegamenti stabili e ordinati, adatto a uso quotidiano domestico o professionale. Tra le caratteristiche principali: CAVO VIDEO DISPLAY PORT 1.4 M/M, 8K 60HZ, GOLD PLATED CONNECTORS e 3M. Perfetto per realizzare una postazione ordinata e connessioni affidabili.
| Features | |
|---|---|
| Cable length | 3 m |
| Connector 1 | DisplayPort |
| Connector 2 | DisplayPort |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Connector contacts plating | Gold |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Maximum resolution | 7680 x 4320 pixels |
| Supported graphics resolutions | 3840 x 2160 |
| Maximum refresh rate | 120 Hz |
| HDCP | |
| Display Stream Compression (DSC) | |
| Product colour | Black |
| Jacket material | Polyvinyl chloride (PVC) |
| AWG wire size | 28 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | |
| Bandwidth | 32400 MB/s |
| Plug and Play | |
| Multi-Stream Transport (MST) | |
| Cable type | Round cable |
| Certificates | |
| Compliance certificates | CE, RoHS |
| Certification | CE |
| Sustainability | |
|---|---|
| Sustainability compliance | |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 172 g |
| Packaging data | |
| Package width | 130 mm |
| Package depth | 25 mm |
| Package height | 200 mm |
| Package weight | 180 g |
| Package type | Polybag |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Country of origin | China |
| Master (outer) case width | 170 mm |
| Master (outer) case length | 25 mm |
| Master (outer) case height | 275 mm |
| Master (outer) case gross weight | 9.72 kg |
| Products per master (outer) case | 50 pc(s) |
