This website uses cookies to give you the best experience. By using this website you consent to the use of the cookies.
SAMSUNG EB-P3400XUEGEU - POWER BANK 25W 10.000 mAh
Users feedback
| Price: | €18,90 |
|---|---|
| Item code: | SAMEB-P3400XUEGEU |
| Brand: | 8806094682748 |
| Availability: | Available Consegna in 24/48 ore! |
| Quantity: |
Description
SAMSUNG EB-P3400XUEGEU è un power bank pensato per ricaricare smartphone e dispositivi in mobilità con praticità e autonomia. Tra le caratteristiche principali: POWER BANK 25W 10.000 mAh. Una scelta utile per chi cerca praticità, affidabilità e ricarica efficiente.
| Design | |
|---|---|
| Number of simultaneously connected devices (max) | 2 |
| Product colour | Beige |
| Charger compatibility | Headphones/Headset, Mobile phone/Smartphone, Tablet |
| Performance | |
| Charging source | USB |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery capacity | 10000 mAh |
| Fast charging | |
| USB Power Delivery (USB PD) | |
| Ports & interfaces | |
| Input interface | USB Type-C |
| USB Type-C connector | |
| USB Type-C ports quantity | 2 |
| Power | |
| Input voltage | 9 V |
| Total output power | 25 W |
| Output current | 2.77 A |
| Output voltage | 9 V |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 70 mm |
| Depth | 15.6 mm |
| Height | 148 mm |
| Weight | 210 g |
| Cable length | 0.2 m |
| Packaging content | |
| Cables included | USB Type-C to USB Type-C |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | Battery Pack, USB-C to USB-C Charging Cable, QSG |
| Manual | |
| Packaging data | |
| Package type | Hanging box |
